ÄRIPINNAD

JÄRVE ÄRI

ÜÜRIINFO:
Vivika Simmo
vivika@ttp.ee
tel +372 525 1000

1. ja 2. korruse äripinnad kaubandusele, büroodele, salongidele, kliinikutele.

JÄRVE TORNIDE äripindadega korterelamute kompleksi kuuluvad kaks tornelamut, äri- ja bürooblokk ning maa-alune parkla. Tornelamute maapealsetel osadel on 18 ja 19 korrust, äri- ja bürooblokil 2 korrust. Maa-aluseid korruseid on kogu hoonekompleksil kaks. Bürooblokk on 2. korruse tasapinnas tornidega ühendatud käiguteede kaudu. Äripindade parkimine on korraldatud hoone väliparklates.

Valgus, avarus ning praktilisus on põhimõtted, mis võeti aluseks hoone äripindade projekteerimisel. Hoone sisemus on lahendatud naturaalses võtmes, siseviimistluses kasutatakse kvaliteetseid materjale.

JÄRVE TORNID on täienduseks Pärnu maantee ning Tammsaare ja Järvevana teede ristumiskohale, kuhu on juba kerkinud mitmeid kõrghooneid. Nii on sellest alast saanud omamoodi linnavärav ja suurem keskus, kuhu on koondunud elu, töö, kaubandus ja vaba aeg.

Kogu kompleks valmib üldehituslikult üheaegselt. Kõigepealt, aastal 2020, saab sissekolimiseks valmis TORN2 ning tornide vaheline kahekorruseline büroo-, kaubandus- ja teeninduspindade osa, ning seejärel TORN1.

 

 

TORN 1, I KORRUS

Plaani vaatamiseks kliki sobival real.

Kokku

348.6 m2

TORN 1, II KORRUS

Plaani vaatamiseks kliki sobival real.

Kokku

380.8 m2

TORN 2, I KORRUS

Plaani vaatamiseks kliki sobival real.

Kokku

339.9 m2

TORN 2, II KORRUS

Plaani vaatamiseks kliki sobival real.

Kokku

404.5 m2

VÕTA ÜHENDUST MÜÜGIJUHIGA

Shopping Basket