ARENDAJA

AS TTP on 1987. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendus- ja ehitusettevõte.

Meie käekirjaks üle 25-aastase tegevuse ajal on alati olnud kinnisvara vastutustundlik arendamine algusest lõpuni. Tagada loodud ehitiste kvaliteet kasutades parimaid materjale ja professionaalsete ehitajate oskusi. Teame, et parim tulemus sünnib pidevas suhtlemises kliendiga. Kinnituseks sellest on sügav rahulolu võtmete üle­andmisel, nii tulevaste elanike kui arendaja näol. 

Oma visiitkaardiks peame 1996 aastal alustatud Piritat Mähe ja Meriväljaga ühendava 101 hektari suuruse maa-ala arendust. Tänaseks on sellest saanud Tallinna hinnatuim kaasaegne elurajoon, kus iga ruutmeeter on põhjalikult läbi mõeldud ja planeeritud täiustama ühtset tervikut. Piirkond, mille suurimaks väärtuseks on säilitatud kõrghaljastuse ja hoonestuse­ harmoonia.

Parimaid Eesti arhitekte kaasates valminud 110 eramus, 46 rida-/paaris­elamus ja 67 korterelamus leidsid endale suurepärased kodud aastateks üle 1100 pere.

AS TTP on arendamas ka Mustamäel Pöörise elurjaooni, kuhu on kavandatud 800 korterit. Rajoonist on tänaseks 10 kortermajast valmis 7 ning samuti on lõpuni valmis ehitatud kogu vajalik rajooni infrastrukuur (teed, tänavad, pargia ala, mänguväljakud, parkimismaja).

Ehitades paremat tulevikku!

Rohkem infot TTP kodulehelt: www.ttp.ee

Vaata AS TTP teisi arendusi

VÕTA ÜHENDUST MÜÜGIJUHIGA

Contact

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Shopping Basket